Wykonujemy powłoki malarskie z zastosowaniem farb glinianych bazując na materiałach uznanych marek Tierrafino z Holandii oraz Sand & Lehm z Austrii.
Farby gliniane stanowią doskonały pomysł na estetyczne wykończenie ścian. Pozwalają na uzyskanie nowoczesnej i niepowtarzalnej kolorystyki (istnieje możliwość uzyskania dowolnego koloru, zaleca się jednak stosowanie oferowanej przez producenta gamy kilkunastu kolorów podstawowych) oraz faktury. Dzięki naturalności produktów, ściany pokryte farbami glinianymi tworzą przyjazną i relaksacyjną atmosferę wnętrz. Skutecznie maskują zarysowania i pęknięcia podłoża. Gwarantują łatwą naprawę powłoki malarskiej z jednoczesnym zachowaniem tego samego odcienia koloru.
Ponadto farby gliniane są paroprzepuszczalne, a to z kolei ma istotny wpływ na opór dyfuzyjny całej grubości przegrody. Dodatkowo ich elektrostatyczna obojętność sprawia, że nie przyciągają kurzu. Z tego względu pokrywanie ścian farbą z gliny jest szczególnie wskazane osobom cierpiącym na alergię czy astmę oskrzelową.

Informacja cenowa:

Farba gliniana 10,00 PLN brutto / m2 powierzchni malowanej *

* Informacja cenowa zawiera tylko cenę materiału dla dwukrotnego malowania